Získanie zeleného certifikátu

Zelený certifikát a logo naša MŠ získala za odovzdané použité batérie aj za rok 2023. Logo je potvrdením, že naša MŠ aj vďaka rodičom pristupuje zodpovedne k ochrane životného prostredia aj správnym triedením odpadov. Ďakujeme za spoluprácu pri zbere použitých batérií.

Zelený certifikát a logo naša MŠ získala za odovzdané použité batérie v roku 2022. Logo je potvrdením, že naša MŠ aj vďaka rodičom pristupuje zodpovedne k ochrane životného prostredia aj správnym triedením odpadov. Ďakujeme za spoluprácu pri zbere použitých batérií.

V prípade, že sa chcete spolu s nami podieľať na šírení myšlienky ochrany životného prostredia pomocou správneho triedenia elektroodpadu a jeho ekologickej recyklácie, môžete použiť web: https://www.sewa.sk/sluzby/bezplatny-odvoz-elektroodpadu  prostredníctvom ktorého je možné využiť služby SEWA na bezplatný odvoz elektroodpadu a použitých batérií.

EPSON MFP image