DARUJTE SVOJE 2%/3% NAŠIM DEŤOM! ĎAKUJEME!

Milí rodičia,

ako ste už boli niekoľko krát v priebehu tohto roka informovaní OZ Zámoček úzko spolupracuje s našou materskou školou a podporuje naše deti v škôlke.

Je pre nás dôležité, aby naše deti mali vhodné podmienky pre vzdelávanie, výchovu, poznávanie nových vecí, cítili pri tom všetkom pohodu a radosť s kamarátmi a pani učiteľkami.

Zdroj z 2% resp. 3% z Vašich daní z príjmov je pre rozpočet OZ Zámoček každý rok veľmi dôležitý.

Aj vďaka nemu sa nám darí.

Prosím venujte aj tento rok 2% resp. 3% percentá z Vašich daní Vašim deťom prostredníctvom OZ Zámoček.

Radi by sme vám dali do pozornosti možnosť poukázať v daňovom priznaní 3% z dane namiesto 2%.

3% z vašich daní z príjmu môžete poukázať v prípade, že ste vykonávali počas roka dobrovoľnícku činnosť v zákonom požadovanom rozsahu. Pre uplatnenie tohto postupu je potrebné k daňovému priznaniu priložiť Potvrdenie o výkone dobrovoľníckej činnosti. Vaším aktívnym zapojením sa do činností OZ Zámoček bez nároku na odmenu sa tiež podieľate na dobrovoľníckej činnosti. V prípade, že by ste mali záujem poukázať v daňovom priznaní 3% z dane na vec prospešnú pre naše deti, OZ Zámoček Vám Potvrdenie o výkone dobrovoľníckej činnosti pripravilo (na nástenke v MŠ, na stiahnutie tu).


Prosím v prípade záujmu, ozvite sa nám, pripravíme pre Vás potrebné tlačivá a poskytneme Vám ďalšie potrebné informácie.

Info Ako darovať 2%

Ceníme si každú Vašu podporu 🙂

Vďaka našej solidarite môže OZ Zámoček pomáhať a prispievať ku kvalitnému miestu pre naše deti. 

Tím OZ Zámoček.

VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME.