Individuálna pomoc pri vyčistení školskej záhrady

Vzhľadom k sťaženým okolnostiam v súvislosti s pandémiou na Slovensku by sme Vás chceli požiadať o individuálnu pomoc pri vyčistení školskej záhrady po zime v rámci celého dňa, kedy je materská škola otvorená.

Ide o :

  • vyhrabanie suchého lístia spod kríkov na prednom aj zadnom dvore,
  • porýľovanie pieskovísk a záhonov školskej záhradky, aby sme si s deťmi mohli koncom marca -začiatkom apríla niečo posadiť (to je vhodná práca pre nejakého šikovného ocka).

Kedykoľvek počas dňa, ak máte čas a chuť nám takto pomôcť, môžete prísť, ohláste sa, že ste v škôlke a my sa budem tešiť, že ste prišli pomôcť. Všetky potrebné veci k práci budú na dvore pri umývadle (rukavice, vrecia, hrable, rýľ)

Chceme na jar, čo najviac aktivít s deťmi realizovať vonku a nemáme možnosť usporiadať veľkú rodičovskú brigádu, tak sme zvolili túto formu pomoci aspoň zatiaľ.

Vopred Vám ďakujeme za pomoc a ochotu.