Spolupráca

Výška príspevku na pobyt dieťaťa v MŠ v školskom roku 2019/20

vyjadrite svoj názor o príspevku na pobyt dieťaťa v materskej škole

ĎAKUJEME za pomoc na brigáde 24.5:)

Milí rodičia a deti, ďakujeme veľmi pekne, že ste sa zúčastnili na spoločnej brigáde spojenej s grilovačkou. Stihli sme pohrabať, pokosiť, zasadiť a pozametať detské ihrisko a záhradu. Pochutnali sme si na dobrôtkach a detičky sa do sýtosti vyšantili. Prajeme vám všetko dobré. Váš tím oz. Zámoček

Ďakujeme spoločnosti REGINA za sponzorský dar v hodnote 100 Eur

Ďakujeme veľmi pekne Ing. Pavlovi Reginovi zo spoločnosti "REGINA" v Bratislave za sponzorský dar pre naše deti. Dostali výkresy, nožnice, farby na maľovanie skla, maliarske potreby, dekoračné nástroje v hodnote 100 Eur. Detičky sa pri kretívných prácach majú na čo tešiť:)

V školskej jedálni varia ZDRAVO a CHUTNE pre naše deti

Milí rodičia, vďaka vašej finančnej podpore, pani Borovičková s pani kuchárkami Dankou a Katkou zahŕňajú do jedálnička našich detí ovocie a varia so zdravými potravinami. Vznikli nové jedlá: avokádový dip, cícerová polievočka, bulgur s ovocím, ryža so šafránom,... Varí sa so špaldovou múkou, kuskusom, solí sa morskou soľou a sladí trstinovým cukrom alebo medom. Ďakujeme za vašu podporu, ktorá je venovaná zdraviu našich detí. tím O.Z. Zámoček

Spolupráca rodičov s MŠ

Milí rodičia, ďakujeme že nám dáte vedieť, v akej oblasti nám možete pomôct.. Príkl.: remeselnícke práce (údržba inter., krajčírske, maliar.,opravárske práce, …)., záhradnícke práce., odborníci s PC., rozmnožovanie pracovných listov pre deti., iné (sponzorské dary, kancelárske potreby, potreby pred deti, na chod prevádzky MŠ-čistiace prostriedky, …) Prosím ponuky zasielajte pani riaditeľke (mskuzmanyho@staremesto.sk), alebo pani učiteľkám v v triedach. Ďakujeme vám:)

Spolupráca MŠ s inými zariadeniami

Spolupráca materskej školy s rodičmi

Rodičov pravidelne informujeme o akciách, aktivitách a o výchovno-vzdelávacej činnosti MŠ. V prípade záujmu rodiča je možné dohodnúť si s triednou učiteľkou individálne rodičovské stretnutie o svojom dieťati. Ohlasy rodičov na rodičovské stretntutia s pani učiteľkami sú veľmi pozitívne.

Spolupráca MŠ s Občianskym združením Zámoček

Občianske združenie Zámoček od roku 2003 podporuje Materskú školu Kuzmányho, aby naše deti svoje škôlkarske roky prežili v podnetnom, zdravom a všestranne rozvíjajúcom prostredí. OZ Zámoček funguje dobrovoľnícky a tvoria ho rodičia detí navštevujúcich Materskú školu.