Milí rodičia

Naša materská škola je živý organizmus, pulzuje rušným, ale pravidelným rytmom. Keď všetko funguje, sme všetci spokojní, ale keď sa niečo kazí, alebo sa nedarí – potom potrebujeme aj vašu pomoc.

Pretože vieme, že rodičia našich detí sú múdri, šikovní a ochotní –o čom sme sa už neraz presvedčili – prosíme vás dať nám vedieť, v akej oblasti by ste mohli spoluprácu s našou MŠ uplatniť.

Príklady:

• remeselnícke práce (údržba inter., krajčírske, maliar.,opravárske práce, …)

• záhradnícke práce

• odborníci s PC

• rozmnožovanie pracovných listov pre deti

• iné

Ponuky na spoluprácu môžte adresovať mailom pani riaditeľke (mskuzmanyho@staremesto.sk), alebo nahlásiť učiteľkám v jednotlivých triedach.

Ďakujeme vám:)

INÉ INFO:

• ďakujeme za zaslanie 2-3% cez rodičovské oz. Zámoček na podporu aktivít pre naše deti v MŠ, v prílohe sú identifikačné údaje a postup,  2%_identifikacne udaje a postup.doc OZ. Zamocek 2% list.doc
  • Fotografie detí z akcií počas tohto školského roku sa zavesujú do Galérie rodičov, vstup je možný len s heslom. Fotografie sa dajú stiahnuť.
  • Od školského roka 2013/14 sa organizujú raz za polrok rodičovské stretnutia. O indivuduálne stretnutie je možné požiadať priamo pani triednu učiteľku, ktorá vám dá termín.
  • Milí rodičia. Ak máte viac nápadov a informácii na doplnenie, rozšírenie či zlepšenie našej webovej stranky, píšte prosím na adresu oz.zamocek@gmail.com. Ďakujeme.
  • Čo vie budúci školák (skolak co vie.doc)
  • Pre rodičov od ich detí (pre rodicov od ich deti.doc)